ASUS Zenfone 3 Sonunda Çıkıyor

 

 

 

Herkesin merakla beklediği Asusun yeni telefonu zenfone 3 kısa bir süre içerisinde Türkiye pazarına giriş yapacak

Asus yeni telefonu zenfone 3 ile dünya pazarına giriş yaptı fakat ekimin ortalarında Türkiye pazarınada giriş yapması beklenen Zenfone 3 ün Türkiye’ye geliş tarihi biraz gecikti. Asusun telefonun lansmanının kasım başında yapılacağı tahmin ediliyor. Lansmanın hemen ardından satışa sunulan telefonun kesin satış tarihi bilinmesede kasım ortalarına doğru satışa çıkacağı yönünden duyumlar var.watch-the-product-video Zenfone 2 lansmanında da lansman anına kadar Türkiye satış fiyatını sır gibi saklayan firma yeni telefonunda da aynısını yapacağa benziyor. Asusdan gelen bilgilere göre fiyatı zenfone 3 ü bekleyenlerin beklediğine değecek.

Zenfone 3ün Bazı Özellikleri

Parmak izi tarayıcısı ve 64GB’a kadar dahili depolama alanıyla orta seviyeyi hedef alan telefonun ön ve arka yüzü cam panelle kaplı. Zenfone 3 ayrıca metal gövdesi ve kavisli hatları ile dikkat çekiyor. Sekiz çekirdekli

Qualcomm Snapdragon 625 işlemciye sahip bu akıllı telefon 16 MP arka, 8 MP ön kamerası ile fiyatına göre iddialı.

Bir önceki yazımız olan MobileTrans Nedir, Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde MobileTrans Ne İşe Yarar? ve MobileTrans Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ali Tukat {Ali Tukat}

  • Fahir Köklü

    Kısa bir süremi gecikti ??? Kasımın başı lansmanmı yapacak ??? Kasımın ortası satışamı başlayacak ??? Ahahahahahaha………Kasımın ortası olmuş ses yok bundan sonrada çıkarmasın .sözüne güvenilmez firmanın malına, servisine ,ürününemi güveneceğiz…üstelik dayanıklılık testinden sınıfta kalmış youtube dan bakın.