Yazılım 0

Telefon ve Tabletlerinizi Rengarenk Yapın

Telefon ve Tabletlerinizi Rengarenk Yapacak Wallpaper (Duvar Kağıdı) Uygulamaları

Telefonlar, tabletler artık yoldaşlarımız gibi. Her daim onlarlayız ve birer organımızmış gibi yanımızda taşıyoruz. Hayliyle bakımları ve daha güzel gözükmeleri adına kılıflar, ekran koruyucu camlar, jelatinler takıyoruz. Peki her şey bununla bitiyor mu? Bizce bitmez! Çünkü biz telefonu her açtığınızda size ilham verecek bir ekranın karşılaması taraftarıyız. Belki materyal dizayn anlayışında sade bir ekran, belki bir doğa fotoğrafı, belki şehirlerin görkemi, ya da uzayın derinlikleri. Hangisi sizin hoşunuza gider bilemeyiz ancak, aşağıda sıraladığımız wallpaper (duvar kağıdı) uygulamaları her zevke hitap ediyor. İşte en başarılı bulduğumuz uygulamalar.

3: WALLMAX

https://lh3.googleusercontent.com/3HE7aPpanUwLktBa8R-U7NhiAkrPikXjwgXNFYkKw9yzzNtL2jIPn4n7UYwKCpguiA=h900

Google Play sayfasına girdiğinizde ‘İnsanlar ve halindeyken duvar kağıtları binlerce indirmek’ diye bozuk ve belli ki Translate mağduru bir Türkçe ile karşılasa da size oldukça profesyonel bir deneyim sunuyor. Google hesabınızla giriş yaptığınızda fotoğrafları kaydetme olanağı da sunuyor. Programda Ulrta HD  ve 4K fotoğraflarda bulabiliyorsunuz.

Çalıştığı İşletim Sistemleri: Android

2: WALLROX

https://lh3.googleusercontent.com/Qlu5FsbVHVql3qEyQyILRbpzfDaeW_qYspkWXb9CZxs6Ij5EsHnMlwmpHs-fQYCKFMC1=h900

https://lh3.googleusercontent.com/ZJtwKTX9pPiAaJpLpiJghVk6j2J5PFiPCimqaAwvBvHuS_OPkQ3lSmrZ0nvE07GBbx4=h900

Genel olarak minimal, material gibi tasarımlardan hoşlanan sanatseverlere hitap eden bir uygulama olarak görüyoruz.  Program 2K, QHD ve UHD kalitesini destekliyor. Hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmış.

Çalıştığı İşletim Sistemleri: Android

1: PAPERS.CO
https://i2.wp.com/a2.mzstatic.com/us/r30/Purple69/v4/ea/fd/46/eafd463a-f9ee-87f1-a13b-8c3065c1bc60/screen696x696.jpeg

 

Listenin işini en iyi yapan, en profesyonel yazılımı. Her fotoğrafın yüksek çözünürlüklerde olduğu ve telefonlarınız için özel olarak kırpıldığını söylemeden geçmek olmaz. Ayrıca Papers.co sadece bir uygulama değil, ayrıca bir internet sitesi. Mobil uygulamadan çıkıp, aynı fotoğrafların bilgisayarlar için ayarlanmış versiyonlarını da görmek mümkün. Ayrıca internet sitesine gittiğinizde telefonlarınız ve tabletleriniz içinde indirme yapabiliyorsunuz. Neredeyse tüm modellerin ve ekran inç’lerinin kayıtlı olduğu sitede cihazınız için en uygun boyutu seçebiliyorsunuz.

Çalıştığı İşletim Sistemleri: iOS/Android*

*Android uygulamasının şu anda marketten kaldırıldığını öğrendik, yeniden ekleneceğini umuyoruz ve şayet eklenirse buradan da duyuracağımızı belirtmek istiyoruz. 

Bir önceki yazımız olan Mobilin En İyi Grafik Programları başlıklı makalemizde airbrush, bedava ve cymera hakkında bilgiler verilmektedir.

Ersin Tan {Ersin Tan}