Yazılım 0

Snaptube (Youtube Video İndirici) – APK indir

Snaptube Youtube üzerinden sevdiğiniz videoları kolaylıkla indirebileceğiniz uygulama. Snaptube basit arayüzüyle her kullanıcı için kolaylık sağlıyor. Ayrıca geniş format desteği (avi, mp3, hd video) bulunuyor.

Uygulamanın geniş format desteği bulunuyor.

Uygulamanın arama sekmesinde öneriler kısmı da bulunuyor. Youtube dışında Vimeo, Vine, Metacafe, İnstagram videolarını da indirme özelliği bulunuyor. İndireceğiniz videonun hangi çözünürlükte ineceği seçeneği de bulunuyor.

Uygulamayı ayrıca Youtube uygulaması gibi de kullanabilirsiniz. Direk uygulama bağlantılı olduğu için resmi uygulama özellikleri uygulamada da bulunuyor.

Uygulamayı kurabilmek için güvenlik ayarlarını yapmanız gerekiyor. Ayarlar sekmesinden Güvenlik kısmına girip Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

Uygulama Sürümü: 4.7.0.8547

Dosya Boyutu: 6.5 MB

Uygulama Gereksinimi: Android 2.3 ve üzeri sistemler

Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Uygulamanın legalliği hakkında geliştirici tarafından yapılan açıklama;

Telif haklarıyla ilgili kaygılar nedeniyle YouTube üzerinden indirmeyi yasaklayan Google Politikası sebebiyle SnapTube, Google Play’de mevcut değildir. SnapTube güvenlidir. Virüs veya kötü amaçlı yazılım içermez. Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Çevrimdışı Beğenme başlıklı makalemizde çevrimdışı beğenme, facebook ve facebook çevrimdışı beğenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ali Tukat {Ali Tukat}