Teknoloji Haberleri 1

Samsung Galaxy Note 7 Geliyor

Teknoloji konusunda başarılı bir marka olarak gündemde kalan Samsung, şimdi ise müşterilerine yeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Sunacağı bu ürünün adı ise Samsung galaxy note 7 olarak piyasaya sunulması bekleniyor. Toplamda 5 milyon adet üretilmesi beklenen ürüne daha fazla talep olması halinde üretimine ek bir sayıda ilave yapılabilir. Günden güne fiyatının da konuşulduğu Note7’nin henüz fiyatı belirlenmemiş durumda. Bu sene piyasayı Galaxy S7 ürünüyle altüst eden Samsung bu başarısını Galaxy Note 7 ile sürdürmek istiyor. Geçen seneki durgun satışları ile kar marjı düşen Samsung, bu sene adeta piyasaya sunduğu telefonlar ile birlikte tavan yapmayı bekliyor. Gelen bazı duyumlar ile söylentiler arasında telefonun şeklinde bir kavisli tasarım olacağı da gündemde kendine yer bulmaktadır.

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri

Gündem de bulunan haberlerden derlediğimiz özellikler ile Samsung galaxy not 7 özellikleri arasında, 5,8 inç ekran boyutu, snapdragon 821 yonga seti, 6 GB ram, iris tarayıcı, 12 MegaPixel kamera ve 3600 Mah. kapasiteli batarya gibi özellikleri bir arada bulunduruyor. Fiyat konusunda ise sadece söylentilerden ibaret bir fiyat biçilmekte olduğu için kesin bir şey söylenememektedir. Telefonun fiyatı ise Samsung kullanıcılarına önümüzde ki günlerde açıklanması bekleniyor. Bu gibi özellikler ile ortaya harika bir tasarım olarak çıkan note 7 kullanıcılarını şuan için biraz bekletmededir. Üretimi temmuz ve ağustos aylarında gerçekleşecek olan Note7’nin birçok alıcısı şu andan itibaren beklemeye başlamış durumdadır.

Google’dan babalar için doodle yazımızı okudunuz mu ?

Bir önceki yazımız olan Google'dan babalar için doodle başlıklı makalemizde babalar günü, doodle ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Ali Tukat {Ali Tukat}

  • FVY

    Biz birini almadan bir diğeri çıkıyor ya. Bir yetkiliye sesleniyorum. YETİŞEMİYORUUZZZZZ !!!! 🙂