Oyun 0

PES 2016 Türkçe Spiker Çıktı!

Oyun severlerin merakla beklediği PES 2016 Türkçe Spiker sonunda çıktı!

 

Bilgisayarınızda yüklü olan oyunun orjinal olup olmaması hiç önemli değil, PES 2016 Türkçe Spiker her PES 2016’da çalışıyor. http://www.turkcespiker.com sitesi tarafından PES 2016 PC için hazırlanan Türkçe spiker çalışmasıdır. Kurduğunuzda ingiliz spiker ve yorumcu yerine Türkçe spiker ve yorumcu gelir.

ÖZELLİKLER:
  • ORİJİNAL VEYA DEĞİL, TÜM PES 2016 PC VERSİYONLARI İLE UYUMLU
  • YAMALI VEYA YAMASIZ TÜM PES 2016’LARLA UYUMLU
  • İNGİLİZ SPİKER VE YORUMCU TAMAMEN KALDIRILDI
BİLİNEN EKSİKLER:
-Bazı oyuncu isimleri hatalı telaffuz edilmiş olabilir. Bazı gollerden sonra 2 kez gol repliği çıkabilir veya hiç çıkmayabilir.
KURULUM:
Öncelikle oyunun kurulu olduğu yerdeki Data klasöründeki dt41_eng_all dosyasını yedekleyin.(Orijinal ingiliz spiker dosyası) Sonra indirdiğiniz dosyadan çıkan dt41_eng_all dosyasını aynı Data klasörü içerisine atın ve değiştirme sorusuna evet deyin.
Data klasörü eğer oyununuz orijinal ise, C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonPro Evolution Soccer 2016Data buradadır.
Oyuna girdiğinizde maç’ta artık spiker Türkçe olacak. Dil seçeneğinde anlatım dili daha önce İngilizce olarak ayarlanmış ise bir şey yapmanıza gerek yok.
Türkçe spiker, İngilizce spiker üzerine yapılmıştır.

Part 2

Lenovo ZUK Z2’yi Duyurdu!” yazımızı okudunuz mu ?

Bir önceki yazımız olan Knight Online Yeni Sunucuyu Duyurdu başlıklı makalemizde Knight Online, Olympia ve Yeni Sunucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Utku Fidan {Utku Fidan}