Oyun 0

Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak ?

Merakla beklenen Mafia 3 oyunu ne zaman çıkacak, ne zaman sevdiklerine kavuşacak ?

2K Games tarafından geliştirilen ve serinin ikinci oyunundan sonra yıllardan beri sessizliğe bürünen Mafia 3 için geçtiğimiz yıl tanıtım videosu yayınlanmıştı. Geliştirici ofislerinin kapanmasıyla beraber oyunun satılma haberleri de tutkunlarını adeta çileden çıkartmıştı. Ancak serinin 3. oyununun resmen duyurulmasıyla beraber oyun dünyası resmen çalkalanmıştı

Özellikle serinin ikinci yapımı oyun severler tarafından büyük bir ilgi görmüş, geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Kurgunun yanı sıra hikayesiyle de büyük bir ilgi uyandıran Mafia için geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtım videosu izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında ilgi gören oyun için çeşitli adresler üzerinde erken sipariş fırsatı da sunuldu.

Mafia 3 tanıtım videosunda 3 erkek ve 1 kız olmak üzere toplamda 4 farklı karakter görüyoruz. Oyunun duyurulmasıyla beraber bu karakterlerle ilgili bir takım dedikodular çıksa da, fragmanda gördüğümüz kadarıyla bunların hepsi yalanlanmış oldu.

Fragmanda görmüş olduğumuz başkarakterin adı Lincoln. Genç bir karakter olan Lincoln yetimhanede büyüyor ve daha sonra Vietnam savaşına dahil oluyor. Mafia severlerin bildiği gibi bir önceki oyundaki Vito karakteri de Vietnam savaşında yer alıyordu. Buradan anlayacağınız gibi Mafia 3 ve 2 arasında bağlantılar mevcut olacak.

Çıkış tarihi, eğer bir değişiklik olmaz ise 7 Ekim 2016’da oyunun raflardaki yerini alması bekleniyor. Üstelik oyun Xbox, Playstation 4 ve PC olarak tüm konsollara gelecek.

Samsung yeni kapaklı telefonunu test ediyor 

Bir önceki yazımız olan PES 2016 Türkçe Spiker Çıktı! başlıklı makalemizde PES 2016 ve PES 2016 Türkçe Spiker hakkında bilgiler verilmektedir.

Utku Fidan {Utku Fidan}