Oyun 0

League of Stickman Nedir ?

League of Stickman nedir ? Nasıl oynanır ? Ne oyunudur ? gibi sorularınıza yanıt bulmak için yazımızı okuyunuz.

 

League of Stickman, League of Legends’e çok benzeyen bir oyundur. League kelimesi kullanıldığında ilk olarak Türkiye’de en çok oynanan oyun olan League of Legends akıllara gelmekte. Bu tanıtımdaki oyun ise bizim LOL diye tabir ettiğimiz oyunun karakterlerinin adeta gölgelerinin oyun versiyonu gibi. Oyunda bir adet karakter ile başlıyorsun, ilk kullanılan karakterde bir adet kılıç bulunmakta ve çevresine dönerek zarar vermekte, bu özelliğinin dışında birkaç tane daha damage dediğimiz yani hasar vurma özelliğine sahip. Oyunu bilenler için daha çapıcı bir ifade ile Garen’den bahsediyoruz.

 League of Stickman- ekran görüntüsü küçük resmi

Oyunun sürprizleri bunlarla bitmiyor oyundan tanıdığımız karakterler Wookong, İreila, Master Yi gibi karakter mevcut. Oyun bölüm bölüm aşamalardan meydana geliyor ve sen o bölümü geçtikçe daha farklı karakterlere kavuşuyorsun ve haliyle oynadığın aşamanın zorluk değerleri artıyor. Nerden bulabiliriz bu oyunu derseniz, oyun Android markette mevcut, bir adet ücretsiz kısıtlı versiyon reklam içeren bir adette premium dediğimiz ücretli geniş olanakları bulunan versiyonu var.

Bir önceki yazımız olan Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak ? başlıklı makalemizde Mafia 3 ve Mafia 3 ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Utku Fidan {Utku Fidan}