İncelemeler 0

Apollo 7 Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Sizin için Apollo 7 kulaklığını inceledik ve incelememizin sonuçlarını sizinle paylaşıyoruz.

Apollo 7 kablosuz kulaklıklar bir kickstarter projesidir. Kickstarter ABD’li bir internet sitesidir. İlginç projelerin sunulup hayata geçirildiği bir site olan Kickstarter’da hayallerin gerçekleştirildiği bir platform. Kablosuz kulaklık projesi de hayal olmaktan çıkarak  kickstarter sayesinde gerçek dünyaya girmiş olan bir ürün.

Bizde Tayvan’ın başkenti Taipei’de 2 Haziran 2016 tarihinde başlayan yapılan ve 4 Haziran Cuma günü sona erecek olan Computex 2016 bilişim ve teknoloji fuarında tanıtımı yapılan, apollo 7 kablosuz kulaklıkların incelemesini sizler için yaptık. Bu incelemede apollo 7 kulak fiyatını, eroto apollo 7 kulaklığı tanıyacak, öğreneceksiniz.

Apollo 7 nin en büyük özelliği kablosuz olarak yani sağ ve sol kulaklıklarda hiçbir kablo eklentisi olmadan kullanılabilir olması. Şarj cihazıyla birlikte kolayca taşınabilme özelliğine sahip, şık ve gösterişli bir tasarıma sahip. 2015 yılında bu şıklık ile tasarım ödülünü aldı. Rose gold ve  space grey, silver, gold renk altarnatifleri ile piyasaya sürülmüş. Akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara bluetooth 4.0 teknolojisi ile kolayca bağlanabiliyor. 4 – 5 saat gibi uzun bir süre şarjı bitmiyor.3 saat müzik dinleme ve 4 saat kadar da sesli görüşmeye olanak sağlıyor.

 

Üzerindeki minik tuş ile sesi kısıp açabiliyor, eşleştirmeyi devam ettirip, durdurabiliyorsunuz.yüksek ısıya dayanıklılık sağlayan alüminyum içeren bir maddeden dizayn edilmiş. Çekmece gibi açılan küçük bölmeye kulaklıkları yerleştirip şarj edebiliyor ve zarar görmeden taşınmasını sağlayabiliyorsunuz. Kulaklığın boyutları 14,5 mm X 22,2 mm, şarj kasası 62,5 mm X 40 mm olup, ağırlığı ise 4g X  2 = 8 g kasası ile birlikte 52 gramdan oluşuyor.

Apollo 7’nin nano kaplaması su geçirmez özellik sunuyor.bu da yağmurda yapılan koşularda, ya da terlediğinizde kulaklığım bozulacak endişesinden sizi koruyor. AptX, AAC ve SBS codeclerine tam destek veriyor. Kablo karışıklığından kurtulmanızı ve hareket özgürlüğüne kavuşmanızı sağlayan ve dengeli ve yüksek kalitede ses vaat eden apollo 7 Erato tarafından piyasaya sürüldü.  Dünyanın en kompakt , gerçek kablosuz bluetooth 4.1 kulaklığı olduğunu ve yeni bir devrin başlangıcı olduğunu, gerçekten mini ve gerçekten kablosuz  sloganlarıyla Erato’nun web sitesinde kulaklıklar alıcılarını bekliyor.

Fiyatı

Eroto Apollo 7’nin fiyatının 249$ bir ücrete satışa sunuluyor. Tabii ki bu fiyat yurtdışındaki ücreti. Ülkemize geldiğinde ise 1000 TL civarında bir ücret ödeyerek alabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu fiyat ile çıkarsa alıcı bulur mu satılır mı ? İşte ou hiç bilmiyoruz.

Akıllı telefonların geliştirilmesi gereken eksikleri yazımızı okudunuz mu ?

Bir önceki yazımız olan General Mobile 5 Plus İncelemesi başlıklı makalemizde general mobile 5 plus, general mobile 5 plus inceleme ve gm 5 plus inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Utku Fidan {Utku Fidan}