Yazılım 1

AdAway Full Apk İndir!!!

Reklamlardan artık sıkıldıysanız, Youtube reklamlarını bile kaldırabilen AdAway Full Apk’yı burada bulabilirsiniz.

AdAway Full Apk, Android cihazlarınızda reklam görmenizi engelleyen ve hatta YouTube’daki reklamları bile ortadan kaldırabilen oldukça kullanışlı bir uygulama. Bilgisayarlardaki AdBlock’un bir mobil versiyonu diyebileceğim uygulama, root yetkisi gerektirmesi nedeniyle garantisini bozmak istemeyen kullanıcılar için çok uygun sayılmaz. Lakin uygulamalarda çıkan reklamlardan sıkıldıysanız göz atmadan geçmemeniz lazım.

NOT!!

Lütfen açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Bu programı kurmanız için telefonunuzu root yapmanız gerekmektedir. Bu bizim değil programın kendi kurallarından birisidir. Bunu görmeyip uygulamayı indirirseniz, telefonunuzun garantisinin bozulma durumundan Numlockk sorumlu değildir.

AdAway Apk Türkçe İndir

Güncelleme gelmeyen LG telefonları PC üzerinden güncelleme (Video)

Bir önceki yazımız olan Bets10 APK - Online Bahis Uygulaması başlıklı makalemizde Apk ve bets10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Utku Fidan {Utku Fidan}

  • ironsoft

    Arkadaşlara ben yine de uygulamayı sadece reklamları abartan kullanıcıyı reklama boğan siteler de kullanmalarını diğer sitelerin reklamlarını engellememelerini ve yazılımcı arkadaşların ekmeğine taş koymamaları konusunda uyarmak istiyorum. 🙂